Head of ContentJob Search Results

Head of Content

< Back

Location:
Buckinghamshire
Salary:
2,500 GBP
Recruiter:
Laenueksperdid
Date Posted:
Mar 17, 2019 Apply Now


Tere! 

Mida me teeme:
Pakume värskeid hasartmängude uudiseid ja usaldusväärseid online-kasiinoülevaateid mängijatele kogu maailmas.
Kui külastate meie veebisaiti kke.ee, näete seal, et meil on tuhandeid tasuta kasiinomänge ja teenindusaegu juhtivatest kasiinotarkvara arendajatest, nagu Microgaming, Netent, Playtech, kus inimesed ei pea midagi deponeerima, vaid ainult proovige enne päris raha mängimist.

Oleme turul kõige usaldusväärsem kasiinoülevaataja, mitte ainult sellepärast, et oleme testinud 1000 + kasiinomarki, vaid vastavalt asjaolule, et näitame kasutajatele mitte soovitatud online-kasiinosid ja teavitame neid, et vältida varjulisi kohti.

Samuti mõtleme raha haldamise ja meie mängijate mugavuse üle. Nii saavad nad kergesti leida nimekirja Credit24, TF Bank, Laen.ee, Monefit kasiinodest ja paljudest teistest.

Meie eesmärk on rahuldada kõige nõudlikum mängur.

Jaanuaris 2016 käivitatud me oleme juba aidanud tuhandeid kasiinomängijaid Saksamaal, Kanadas, Jaapanis, Norras, Rootsis ja teistes riikides.

Sel aastal tulime Ühendkuningriiki, et tutvustada Briti mängijatele ainult tagatud ja litsentseeritud online-kasiinosid ning puhastada seda turgu kelmuse ja rämpsposti eest. Lähitulevikus plaanime teha koostööd Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoniga. Sellepärast on meil vaja, et te aitaksite meid copywriterina.

Te vastutate:

Sisu loomine kasutamiseks meie blogis, meediaplatvormidel, kasiinomarkide ülevaates;
Pikkade materjalide kirjutamine ja ümberkirjutamine, et katta kõik küsimused, mida kasutajad võivad küsida;
Enne sisu kirjutamist pakutakse põhjalikult online-kasiinode / kihlvedude saitide / online-teenindusaegade / kasiinotarkvara uurimist;
Tasuta mänguautomaatide mängimine võrgus, et seda mängu piisavalt kirjeldada spetsiaalse kasiinotarkvaraga (jah, see ei ole nali);
Õppimine olema meie meeskonna parimaks autoriks.
Natuke sinust:

Andekas / kõrgelt motiveeritud algaja Copywriting'is / Online-kasiino läbivaatamine / loominguline tekstikirjutamine / sisu turundus;
Sujuv inglise keeles;
Kõrged organisatsioonilised oskused ja loovus;
Võime täita tähtaegu.
See on pluss:

Google Docsi kasutamise kogemus;
Hasartmängude kogemus (töötamine või isegi mängimine / kihlveod);
Tugev soov kirjutada sisu ja uurida niši.
Tingimused:

Otsime vabakutselisi copywritereid. See tähendab, et te töötate eemalt ja teil on palju vaba aega teiste asjade jaoks (lapsed, vanemad, õppimine jne);
See ei ole oluline, kes sa oled ja kui vana sa oled.
Kui olete huvitatud sellest positsioonist ja teil on õiged oskused olla online-kasiino super-hasartmängu koostaja, palume pöörduda oma CV-ga klikkides nupule „kohaldatakse”.